Magazín

Přečtěte si všechny tipy, o které jsme se s vámi podělili prostřednictvím našich článkůTo, že jste zavítali do naší magazínové sekce, značí, že se nespokojíte jen se stroze zařízeným interiérem svého domu či bytu. Naše stropní, podlahové i osvětlovací lišty Orac dokáží během vteřiny proměnit jakýkoli prostor v designový skvost


Většina lidí se při zařizování své domácnosti soustředí spíše na výběr nábytku a dekorací. Instalací zajímavé zdobné lišty ovšem můžete ukázat, že máte bytový design v malíčku a neunikne vám žádný detail. Lišty mezi sebou navíc můžete libovolně kombinovat. Jejich jednotlivé profily originálně doplní i různé typy interiérů. Robustní stropní lišty výborně doplní pokoj zařízený ve viktoriánském či moderním glamour stylu, ale neotřelý vzhled propůjčí i minimalisticky zařízené místnosti

 

 

Na poli kreativity máte volnou ruku

Který článek z našeho magazínu si přečtete jako první?V našem magazínu naleznete inspiraci týkající se návrhů interiérů, ale i rady a tipy ohledně správného připevnění lišt a vhodného příslušenství, které vám tuto práci usnadní. Vaší kreativitě tak nebude nic stát v cestě. 


Pomocí vhodně umístěné lišty můžete přivést pozornost na určitý bod v dané místnosti. Chcete například upozornit na nový umělecký skvost či starodávný krb? Orámujte ho ozdobnými lištami. Sáhnout můžete dokonce i po těch s LED podsvícením. 

 

 

 

 

A jsou i praktické!

Stropní i podlahové lišty Orac toho ovšem dokáží mnohem víc. Bez problému zamaskují drobné nedokonalosti a šikovně oddělí velké jednolité plochy. Pohrajte si s liniemi, stíny, křivkami i dalšími jemnými či výraznějšími detaily, kterými se naše lišty pyšní. Ačkoli je jejich umístění všestranné, výsledek bude vždy naprosto unikátní.

 

Popusťte uzdu fantazii a nechce svého kreativního ducha, ať na chvilku převezme kontrolu nad situací. Dekorace vašich bytových prostor by měla být především příjemnou a zábavnou záležitostí. Nebojte se experimentovat a zvažte i volbu okázalejších variant. Uvidíte, že váš domov promění k nepoznání.